Zyrtare: Ky është formacioni i Kosovës ndaj Spanjës

Sonte me fillim nga ora 20:45 do të zhvillohet takimi ndërmjet Kosovës dhe Spanjës, duel ky në kuadër të kualifikimeve per Kupën e Botës 2022.


Challandes do të mundohet që sonte të paraqitet me 11-shen më të mirë që ka në dispozicion, ndaj një Spanje të fortë, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net“.

Formacioni i Kosovës:

Formacioni i Spanjës: