Aksident mes tri automjetesh në qendër të Prishtinës

Një aksident trafiku me dëme të konsiderueshme materiale ka ndodhur në qendër të Prishtinës.


Dy automjete të tipit “Mercedes” dhe një “Pasat” janë ndeshur afër Katedrales në kryeqytet, shkruan Reporteri.net.

Policia e Kosovës ka dalë në vendin e aksidentit dhe është duke u marrë me rastin.

Nuk është raportuar për persona të lënduar.

Këto janë pamjet nga vendi i ngjarjes:

/Reporteri/