×
 • Lajme
 • Lajme

  Aksident te Rrethi i Flamurit

  Reporteri
  21 Qershor 2024 | 15:30

  Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh te Rrethi i Flamurit, shkruan Reporteri.net.

  Në aksident, është përfshirë një veturë dhe motoçikletë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar.

  Më poshtë, është fotografia nga vendi i ngjarjes.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!