Duda Balje bën atë që nuk e bëri askush për Kosovën

Ish-deputetja Duda Balje ka përkrahur sot Kosovën në ndeshjen ndaj Malit të Zi, ku kombëtarja jon fitoi me rezultat 2 me 0.


Përmes një postimi në llogarinë e saj në Facebook, Balje ka shkruar se i zemra e saj bën tifo për Kosovën

“Zemra ime bën tifo për Ju”, ka shkruar Balje.

Ajo për më tepër ka prognozuar saktë, pasi ka shkruar se Kosova do të fitojë me rezultat 2-0 dhe ia ka qëlluar. /Reporteri.net/.