Kryetari i nëndegës së LDK-së i bashkohet AAK-së

Daut Haradinaj po vazhdon takimet në fshatra e qytete të ndryshme ku po e përforcon partinë me anëtarë të rinj.

Haradinaj ka bërë të ditur se ia ka marrë partisë së Isda Mustafës kryetarin e Nëndegës së LDK-së në Volljakë të Klinës , rrugëtimin politik ka vendosur ta vazhdojmë bashkë, shkruan Reporteri.net.

“Shemsedin Berisha, intelektual dhe aktivist politik, deri më sot Kryetar i Nëndegës së LDK-së në Volljakë, Klinë, rrugëtimin politik ka vendosur ta vazhdojmë bashkë. Koncepti 100% Kosovë është koncept fitues për forcimin e Kosovës. Shemsedin, mirë se erdhe në shtëpinë tënde”, ka shkruar Haradinaj. /Reporteri.net/.