Persona të panjohur në Vushtrri ia djegin kulmin e shtëpisë mërgimtarit që jeton në Norvegji

Ilustrim

Kulmi i një shtëpie është djegur të hënën në Vushtrri, pronari i së cilës jeton në Norvegji.


Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh, shkruan Reporteri.net.

Sipas ankueses e cila është motra e të dëmtuarit, kulmi është djegur nga persona të panjohur.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet relevante dhe lidhur me rastin është njoftuar edhe prokurori i shtetit. /Reporteri.net