×
 • Lajme
 • Lajme

  Sadri Ramabaja braktis studion televizive, Fatmir Shehollit i thotë “ju jeni agjent i Serbisë”

  Reporteri
  19 Shtator 2023 | 19:11

  Sadri Ramabaja, analisti i afërt me partinë në pushtet, Lëvizjen Vetëvendosje, ka bërë edhe një dalje të stilit të tij nga studiot televizive.

  Nëpërmjet një video-lidhje në mediumin shqiptar ‘Euronews Albania’, Ramabaja s’e çon deri në fund debatin dhe largohet duke e akuzuar për “agjent të Serbisë” analistin tjetër, Fatmir Shehollin.

  Ky nuk është veprimi i vetëm i këtij lloji i Ramabajës nëpër paraqitje televizive. Ai kishte lëshuar studion e ‘Pressing’ në T7 pas ballafaqimit me gazetarin Parim Olluri, me gjuhë fyese.

  “Mos rrej, çu dil jashtë laper”, gazetari Olluri e përzë Sadri Ramabajën nga debati live, moderatori e nderprenë emisionin

  Momenti kur Ramabaja lëshon studion në Euronews (minuta 09:45):

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  Reporteri, © 2023 Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!