×
 • Lajme
 • Lajme / FOTO

  Tym i madh afër QKUK-së, digjet një lokal

  Reporteri
  29 Shtator 2023 | 7:55

  Tym i madh është parë në afërsi të Qendrës Klinike dhe Universitare të Kosovës, mëngjesin e sotëm.

  Siç mëson Gazeta Online Reporteri.net është djegur një lokal që gjendet në këtë pjesë.

  Në vendin e ngjarjes shihen zjarrfikësit duke tentuar të shuajnë flakët.

  Nga Policia e Kosovës kanë bërë të ditur se nuk raportohet për të lënduar si pasojë e zjarrit. /Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!