Angelina Jolie, shton edhe një tatuazh në trup

Aktorja Angelina Jolie ka treguar se në shpinën e saj ka shtuar volumin e tatuazheve gjatë paraqitjes me një fustani ngjyrë të bardhë në premierën e filmit Dumbo në kinemanë El Capitan në Los Angeles.


43 vjeçarja është dukur sensacionale në këtë ngjarje përderisa është paraqitur në tepihun e kuq më gjashtë fëmijët e saj.

Dizajni i Angelines përfshin edhe një citat të Tennessee Williams, një budist dhe koordinata gjeografike se ku kanë lindur fëmijët e saj.

Tri tatuazhet e saj më të mëdha në shpinë janë ato të vitit 2016-mantra antike budiste poshtë shpatullave të saj, një tempull në qendër të shpinës,poshtë saj një dizajn që njihet si Yantra, që besohet se punohet për fat të mbarë. /Express/