Anxhelina shfaqet e lumtur nga Dubai

Anxhelina po i shijon pushimet në Dubai.


Këngëtarja e njohur shqiptare, Anxhelina Hadërgjonaj, ndodhet në Dubai së bashku me kushërirën dhe njëkohësisht shoqen e saj më të afërt, Beatrix Ramosajn, shkruan lajmi.net.

Të dyja shfaqen mjaft seksi nga atje në fotot që po i ndajnë me ndjekësit e tyre në rrjete sociale.

 

View this post on Instagram

 

💙

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina) on

Ishte Anxhelina ajo e cila i ka publikuar disa foto ku duket tejet e lumtur dhe seksi me bikinit që ka zgjedhur.

Kujtojmë se Anxhelina dhe Beatrix dikur i kishin prishur raportet mes vete dhe tani janë bërë sërish mike të pandara.

 

View this post on Instagram

 

ridin dirty with my babe @anxhelina 🔥🔥

A post shared by Beatrix Ramosaj (@beatrixramosaj) on