Bikinit e vogla për përmasat e Demi Rose

Demi Rose duket shpërthyese në foton e fundit.


Demi Rose jo më kot konsiderohet si njëra nga femrat më seksi në planet, bukuroshja ka ekspozuar sërish asetet e saj, shkruan lajmi.net.

Modelja nga Britania në imazhet e ndara në llogarinë e saj në Instagram, shihet me një palë bikini ngjyrë ari të cilat duket të vogla për përmasat e saj.

Demi është e ndjekur nga më shumë se 14 milionë persona dhe jo rrallë herë është krahasuar me Kim Kardashian për format trupore.