Blunt dhe Real bëhen bashkë me Getin, a po vjen një bashkëpunim mes tyre?

Shaoling Gang, apo Blunt, Real 1 vitet e fundit kanë bërë bujë të madhe me klipet që kanë realizuar dhe me paraqitjet në media.


Ata kanë marrë vëmendjen edhe për fjalorin e tyre thumbues ndaj këngëtareve të ndryshme të estradës.

Por së fundmi dyshja ka publikuar një foto ku shihen duke u shoqëruar me reperin e njohur Getoar Selimin, shkruan Reporteri.net.

Ata nuk kanë lënë asnjë mbishkrim, por sikur është një paralajmërim se po vije një bashkëpunim i zjarrtë mes tyre.

Se a do të ndodhë kjo mbetet të shihet. /Reporteri.net/.