E pyesin për raportin e saj me Morenën, kështu përgjigjet Sara

Klipi i Ledrit me protagoniste Morena Tarakun ka bërë që fansat të shumtë në numër të kenë pyetje drejt Sarës.


Ata janë interesuar mbi raportin e partnerës së reperit me modelen protagoniste në klip.

E pyetur në Instagram, Sara deklaroi se ka “super raport” me Morenën.

Kësaj të fundit madje i ka komentuar në Instagram duke i thënë se i është bërë “pikë”.

Kujtojmë se kënga numëron tashmë shumë klikime dhe po pëlqehet me të madhe nga fansat e Ledrit.