Enca eskalon, në Instagram tregon a ka pirë “bari” ndonjëherë

Enca Haxhia ka habitur ndjekësit me videon e fundit që postoi në Instagram.

Enca Haxhia ka postuar një video, në të cilën habiti me atë që tha, shkruan lajmi.net.

“Ndihem shumë e bukur dhe ende nuk kam konsumuar bari”, thotë Enca në selfie-videon që e postoi në Instagam.

Për ndryshe, Enca Haxhia së fundi ishte në Kurdistan, ku u prit shumë mirë nga fansat e saj në atë vend.