Flamuri kuq e zi në koncertin e Ritës në Glasgow

Këngëtarja Rita Ora ka mbajtur edhe një koncert të suksesshëm në kuadër të turneut “Phoenix”.


Ajo ka performuar në Glasgow, ku si çdo herë ka mahnitur të gjithë me paraqitjen e saj.

Se shqiptarët ndjekin ngado koncertet e Ritës kjo u vërtetua edhe në këtë koncert ku një grup fansash, kishin marrë me vete flamurin kuq e zi, dhe një prej tyre kishte veshur bluzë me shqiponjën dykrenare, shkruan Reporteri.net.

Motra e Ritës, Elena, ka postuar një fotografi, në të cilën shfaq fansat e Ritës duke mbajtur flamurin kombëtar shqiptar.

Kujtojmë se Reporteri.net ka njoftuar dje se të premten Rita Ora do të sjell një këngë të re.

Rita Ora të premten lanson këngën e re