Fotografi të rralla të Gilit dhe Ilirit të shkrepura disa vite më parë

Gili hapi arkivat e fotografive të saj.


Gili ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, të realizuar më 1991, shkruan lajmi.net.

Në atë foto, këngëtarja shfaqej në krahët e bashkëshortit, Ilir Berani, teksa gjendeshin në Sarajevë.

“1991 Sarajevë”, ka shkruar ajo sipër fotos, ku pranoi komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Kujtojmë se “Qika jem” titullohet projekti i fundit muzikor nga Gili.

View this post on Instagram

1991 Sarajevë❤️❤️

A post shared by GILI Official profile (@gili.official) on