I dashuri i Adriana Matoshit ia shpreh dashurinë në Instagram

Deputetja e VV-së, njëherësh aktore e njohur, Adriana Matoshi ka ndryshuar komplet stilin.


Përkundër viteve që ka, ajo po shfaqet në top formë duke na mahnitur me sharmin dhe veçantinë e saj.

Sonte ndau disa poza me të cilat dha një mesazh mjaftë të bukur.

“Qoftë gjithmonë një engjëll pranë jush. Bekim.”

Nuk mungoi as komplimenti nga ana e dashurit i cili ia shpreh dashurinë në çdo moment.

“Të dua, bukur” shkroi ai.