Jehona Dreshaj, provokuese me fotot e reja

Bllogerja dhe influencerja e rrjeteve sociale, Jehona Dreshaj ka rritur disponimin e fansave të saj me fotot e fundit.


Bukuroshja shqiptare, e cila është motra e këngëtares dhe modeles Afërdita Dreshaj, edhe sot ka ditur që të jetë tejet provokative por edhe bukur në fotot që ka shpërndarë në Instagram.

Ajo ka të veshur një fustan pranveror të çelur, i cili thekson gjoksin seksi të saj.

Ndërkohë, ajo thotë se ky është një stil pranveror që ia preferon fansave të saj.