Kaq kushtuan diamantet që Cardi B ia fali vajzës së saj

Reperja kontroverse amerikane Cardi B ka qenë temë e shpeshtë e mediave gjatë vitit të kaluar për shkak të sjelljeve skandaloze.


Këngëtarja e rritur në Bronks të Nju Jorkut, i njohur për dhunën në rrugë, drogën dhe prostitucionin, me të cilën ajo ishte marrë edhe vetë dikur, vendosi të investojë pasurinë e saj shumë milionëshe në karrierën e saj.

Llogaritet se ka rreth 10 milionë dollarë në bankë, dhe vetëm një sasi të vogël të kësaj shume, rreth 80 mijë, Cardi B. kohët e fundit i shpenzoi për diamante të çmuara që i kishte dhënë vajzës së saj dhjetëvjeçare, Kiari Cephus.

Në fillim këngëtarja vendosi të mburret me një blerje të pasur në Instagram, por së shpejti pas rishikimeve të shumta të tifozëve, ajo vendosi të tërheqë këtë foto nga rrjeti social, transmeton KosovaPress.

“Kam shpenzuar shumë para për vajzën time. Jam krenare pasi kam punuar shumë për ta arritur këtë,” shkruan Cardi B.