Kështu do të dukeshin banoret e “Big Brother VIP” nëse do ishin meshkuj

Që nga fillimi i Big Brother janë krijuar ‘meme’ të ndryshme në rrjete sociale për banorët e këtij ediconi të parë VIP.

Madje çdo spektakël janë disa banorë që spikasin, por Beniada është ajo e cila gjithmonë merr vëmendje më shumë nga të gjithë, duke qenë se gjuhën shqipe nuk e flet aq mirë, shkruan Gazeta Online Reporteri.net.

Tani, në TikTok po qarkullon një video mjaft qesharake me banoret e Big Brother, ku përmes një aplikacioni kanë publikuar pamje të tyre se si ato do të dukeshin po të ishin meshkuj.

Kujtojmë se mbrëmë nga Big Brother u largua Arbëri, banori i cili nisi këtë aventurë vetëm tri javë më parë.

Ndërsa, Einxhel, Beniada, Iliri dhe Donaldi u zgjodhën të preferuarit e publikut./Reporteri.net/