Kështu duket Adelina Ismaili në klipin e ri me Rina Balajn

Diva e skenës kosovare, Adelina Ismaili pritet që të rikthehet këtë verë me një këngë të re, të cilën ajo e ka paralajmëruar bashkë me reperen Rina Balaj.


Adelina Ismaili pritet që shumë shpejt të kthehet me një duet me Rina Balajn.

E fotot e këtij dueti tashmë kanë filluar që të shpërndahen nëpër rrjetet sociale, derisa xhirimet për klipin janë bërë, kurse është realizuar edhe një fotosesion nga fotografi, Jeton Bylykbashi është realizuar.

Sipas një postimi të një video të Rinës, kënga mund të quhet “Boni najsan moj”.

Në këtë foto, Adelina duket si një çikë e re, e rinuar bashkë me Rinën.

Kësaj radhe, të dy këngëtarët kanë zgjedhur që për makeup Arbër Bytyqin.

Kënga pritet që të realizohet së shpejti dhe të publikohet derisa ajo është punuar nga producentët Zzap’n’Chris.