Kiara sheh Luizin duke qarë dhe i çon mesazh nga jashtë

Luizi po ndjen mungesën e Kiarës pasi sot shtratin e ka gjetur bosh. Banorja doli mbrëmë nga Big Brother duke i kërkuar Luizit që të vazhdojë lojën e të fitojë.

Mbrëmjen e sotme Luizi është filmuar duke qarë dhe Kiara këtë moment e ka postuar në Instastory.