Ledri Vula publikon pamje tjera nga videoklipi me Morena Tarakun

Këngëtari ditën e djeshme lansoi këngën e re.

Ledri Vula sapo ka ndarë dy fotografi dhe një video nga projekti muzikor i pari për vitin 2021.

Në profilin e tij zyrtar në Instagram ka postuar imazhet derisa shihet duke xhiruar në një anije në Dubai.

Bashkë me Ledrin, është edhe Morena Taraku e cila ka pozuar pranë reperit dhe natyrisht se ai i ka bërë “tag” këngëtares në këtë postim.

Ndryshe, kënga e Ledrit mban titullin ‘Don Mo’ i cili u prit mirë nga publiku dhe fansat e këngëtarit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)