Loredana poston story, e quan veten ‘bashkëshorte’

Lori ka publikuar një footgrafi të fytyrës në Instagram


Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale.

Ajo sigurohet që t`i mbaj të informuar ndjekësit e saj përmes publikimeve të shpeshta në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit.

Së fundmi Lori ka ndarë me fansat e saj disa fotografi ku shohim se fytyra e saj po ‘shkëlqen’ teksa erdhi pa grim fare në fytyrë, por një gjë tjetër ua morri vëmendjen fansave.

Loredana përmes mbishkrimit në fotografinë e re e quajti veten një bashkëshorte, pa theksuar ndonjë emër.