Majk e provon me spanjollishten në duetin me Ledrin

Më në fund, projekti i Majk dhe Ledrit ka parë dritën e publikimit.


Ka kohë që këngëtarët kishin paralajmëruar duetin e tyre, por mbrëmë mori fund pritja.

Përveq femra në klip, vendit luksoz, në këngë ajo që ra në sy ishte teksi i kënduar nga Majki në gjuhën spanjolle.

Ndryshe kënga u pëlqye nga fansat dhe është afër milionshit të parë.

Ndiqeni të plotë më poshtë.