Moderatorja blen shtëpinë e mashkullit “më seksi në botë”

Moderatorja e njohur Ellen Degeneres ka blerë shtëpinë gjigande të këngëtarit Adam Levine për 45 milionë dollarë.


Disa burime pranë TMZ konfirmuan se Ellen bleu vilën e tij në Beverly Hills. Shumë shpejt, pritet që moderatorja dhe partnerja e saj, Portia Rossi të shpërngulen në shtëpinë e re.

Vila është më e madhe se 10,000 metra katror, me dy kuzhina, disa bare, kinema dhe palestër.

Adam Levine, i cili është këngëtari i grupit Maroon 5 dhe gruaja e tij Behati Prinsloo do të shpërngulen. Nuk dihet ende se ku do të jetë shtëpia e tyre e re.

Kujtojmë se Adam u shpall “Burri më seksi në botë” në vitin 2013 dhe vijon të mbetet një prej meshkujve më të pëlqyer nga vajzat prej formave trupore, tatuazheve dhe zërit brilant.