Orinda Huta publikon momentin e ëmbël teksa ushqen vajzën me gji

Këngëtarja nuk ka shumë kohë që u bë nënë.


Dhe, Orinda Huta po e shijon epitetin e saj nënë derisa momente të bukura po i ndan edhe në rrjete sociale.

Reklamë

Sot ka zgjedhur të postojë një imazh derisa shihet duke ushqyer me gji fëmijën.

“Sheqeri dhe erëza në gjithçka të bukur”, ka shkruar këngëtarja në përshkrimin e postimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta)

Ndryshe, Orinda bashkë me Turin po shihen tejet të përkushtuar ndaj vajzës së tyre, Atara.