Pasi u dobësua, Big Mama “çmend” pushuesit me linjat trupore në bikini

Big Mama është një këngëtare tejet e pëlqyer dhe e përfolur shqiptare.


Ajo që e bëri atë në qendër të medieve dhe të publikut është ndryshimi që ajo bëri në pamje duke i humbur kilogramët e tepërt. E tani Big Mama është tejet aktive edhe në rrjete sociale me postime të panumërta.

Ajo se fundmi ka publikuar disa foto nga pushimet në Turqi. E shfaqur nga pishina, Big Mama ka ‘shkri’ pushuesit me linjat e saj.