Pasi u shfaq dje si bionde, Rina bën ndryshimin drastik të radhës

Rina ka bërë edhe një ndryshim të ri.


Derisa dje ajo u shfaq me flokë të gjata e bionde sot Rina është shfaqur krejt ndryshe.

Rep artistja kosovare si duket nuk e pëlqeu veten si bionde, ndaj ajo preu flokët dhe i ngjyrosi me nuance pink, shkruan lajmi.net.

Rina e dëshmoi edhe njëherë se është e dhënë pas ndryshimeve të cilat i ndan për ndjekësit e saj.