Rina Balaj josh ndjekësit, shfaqet me bikini nga pushimet

Rina Balaj njihet si njëra ndër këngëtaret më tërheqëse të estradës sonë.


Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale duke postuar imazhe apo video nga jeta e përditshme dhe ajo profesionale.

Së fundmi Rina ka postuar disa imazhe nga pushimet ku shihet vetëm me bikini, duke i vënë në fokus të pasmet e bujshme.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Rina për momentin po shijon pushimet në bregdetin e bukur të Shqipërisë dhe po sjell fotografi të ndryshme nga atje.