Shkurte Fejza publikon fotot e para nga kanagjegji i Gresës

Gresa Behluli ka vendosur që t’i jep fund beqarisë.


Pas natës së beqarisë që pati ditë më parë, këngëtarja sot do ta mbajë kanagjegjin.

Ndërkohë, nëna e saj, këngëtarja jonë e njohur e muzikës popullore, Shkurte Fejza  ka postuar disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram.

Bilbili i këngës shqipe, ka veshur një fustan të gjatë blu në festën e të bijës dhe ka treguar se çdo gjë është gati për natën e sotme.

Ndryshe, Gresa ka vite që është në lidhje dashurie me personin që e ka mbajtur larg syrit mediatik dhe publikut.