Shumë afër me njëri-tjetrin, Tayna shihet nën shoqërinë e një mashkulli në Zvicër

Reperja e njohur kosovare, Tayna, gjithmonë përfolet për karrierën e saj të suksesshme, ndërsa jetën private po e mban larg syrit të publikut.

Mirëpo kësaj radhe është kapur MAT nga fansat e saj.

Në rrjetet sociale është bërë virale një video, në të cilën shihet Tayna nën shoqërinë e një mashkulli.

Video u realizua në Genevë të Zvicres dhe ende nuk dihet se kush është shoqëruesi si dhe çfarë raporti kanë.