Tani një super yll, kështu dukej ajo para se të bëhej e famshme

Ajo sot është një nga shqiptaret më suksesshme dhe më të përfolura në media.


Jo vetëm në shqipëri, por edhe në SHBA, Bleona Qereti ja ka dalë të bëjë realitet ëndrrën e saj të hershme.

Ajo ka postuar një foto ku tregon se si dukej kur ishte në hapat e saj të parë në muzikë.

Me një violincel në dorë, flokët me gjatësi mbi supe dhe me baluke, ajo duket tepër e përkushtuar duke treguar se pasioni për muzikën i ka nisur në moshë fare të vogël.

“Filloi paksa herët. Pas në kohë, Bleona, Shtëpia e Pionerit.”- shkruan këngëtarja krahas postimit.