Tayna sjell foton më të bukur të kësaj vere

Tayna ka ndarë me ndjekësit një fotografi atraktive në llogarinë e saj në Instagram.


Këtë imazh, ajo e ka shkëputur nga xhirimet e këngës “Caliente”, të cilën e solli përplot me ritme latine.

Në këtë foto, rep-artistja kishte vënë në pah këmbët seksi dhe belin e sheshtë, ndërsa pyeste fansat se cila skenë u ka pëlqyer më shumë.

Për ndryshe, Tayna ka paralajmëruar edhe këngë të reja gjatë sezonës së nxehtë.