U tha se u ndanë, Young Zerka zbulon një detaj interesant për Ronelën që vërteton të kundërtën

Young Zerka dhe Ronela Hajati janë përfolur gjithnjë për një lidhje dadhurie, megjithëse asnjëherë nuk është konfirmuar.


Mirëpo, kohët e fundit është përfolur për një ndarje mes tyre.

Gjatë një interviste për ‘Mirage’, Young Zerka tregoi një detaj që me siguri i ka bërë të gjithë kuriozë. Zerka shprehet se Ronelën e ka lënë në shtëpi, duke lënë të kuptohet se çifti po bashkëjeton.

‘Ronelën e lashë në shtëpi se kishte punë me projekte të tjera, po i përgatit edhe e lashë në shtëpi. Domethënë, ajo është duke punuar me projektet e tjera, unë po punoj me projektet e mia’, tha Zerka.