Ylli i Tik Tokut Addison Rae shfaqet në bikine, “çmend” fansat

Ylli i Tik tok, Addison Rae ka treguar trupin e jashtëzakonshëm dhe seksi në disa lloje të bikineve


Ajo është e njohur edhe si shoqja e ngushtë e Kourtney Kardashian.

Por, këtë fillim javë superylli i Tik Tok, Addison Rae ka treguar se sa seksi është ajo.

Influencuesja e rrjeteve sociale, 20 vjeçare, ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm derisa fotot e saj i kanë shijuar 38.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram.