Meta: Mirënjohje të thellë mjekëve për përkushtimin e tyre

Presidenti Ilir Meta ka përcjellë një mesazh në adresë të mjekëve duke u shprehur falënderimin dhe mirënjohjen e tij për përkushtimin dhe punën ndaj pacientëve të prekur me koronavirus.


Meta ju ka uruar shërim sa më të shpejtë të prekurve nga koronavirusi.

Postimi i tij:

Falenderim dhe mirënjohje të thellë! 🙏
Përkushtimi dhe profesionalizmi i mjekëve dhe infermierëve është shpresë për të gjithë.❤
Shërim të shpejtë të prekurve nga virusi dhe solidaritet me familjet e tyre!🙏
SË BASHKU PËR TË MBROJTUR SHËNDETIN E ÇDO QYTETARI!

Falenderim dhe mirënjohje të thellë! 🙏Përkushtimi dhe profesionalizmi i mjekëve dhe infermierëve është shpresë për të…

Publiée par Ilir Meta sur Dimanche 15 mars 2020