Një 13 vjeçar mbërrin pa shenja jete në spital, Policia nis hetimet

Një 13-vjeçar ka mbërritur në spitalin e Sarandës i pajetë.


Sipas informacioneve paraprake, fëmija me inicialet D.M është nga Delvina dhe ka qenë me një grup shokësh në plazhin e Lukovës, nga ku është dërguar i pajetë në spital.

Nuk dihen ende arsyeja që i mituri ka ndërruar jetë, ndërsa në trupin e tij nuk janë konstatuar shenja dhune.

Policia ka nisur hetimet./Opinion.al /Reporteri.net/