Vetura përplas një qytetar që po udhëtonte me biçikletë

Një person ka mbetur i plagosur gjatë një aksidenti të ndodhur rreth orës 21:05 në Tiranë.


Mësohet se një automjet me drejtues M. V. ka përplasur një qytetar që po udhëtonte me biçikletë.

I plagosuri ende nuk është identifikuar, teksa është transportuar në spital për të marrë ndihmë mjekësore.

Grupi hetimor po punon për identifikimin e të plagosurit si dhe për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.