Neymar i pafat, lëndohet sërish

Neymar asessi të bëhet rehat me lëndime


Ylli i PSG-së ishte startues për Brazilin në miqësoren që po e luan me Nigerinë, shkruan Reporteri.net

Neymar pas vetëm 12 minutave lojë ka pësuar një lëndim në kofshën e majtë dhe është detyruar që të largohet nga fusha.

Vendin e tij e zuri Coutinho, ndërsa rezultati nga ndeshja Brazili-Nigeria aktualisht është 1-1. /Reporteri.net/