×
 • Sport
 • Sport

  Situata me Kombëtaren, flet Armando Broja: Kjo është e vërteta me Sylvinhon

  Reporteri
  19 Nëntor 2023 | 17:11

  Mosgrumbullimi i Armando Brojës në ndeshjet e muajit nëntor nga trajneri Silvinjo, ka bërë që të raportohet se ka problem me trajnerin Sylvinho.

  Por këto zëra i ka hedhur poshtë Broja i cili përmes një postimi në rrjetet sociale ka shkruar se nuk ka asgjë mes tij dhe trajnerit, shkruan Reporteri.net.

  Ai ka sqaruar se Sylvinho nuk e kishte përzgjedhur vetëm për shkak të dëmtimit që kishte pësuar dhe se kishte luajtur shumë pak në këtë periudhë.

  Postimi i tij i plotë:

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!