×
 • Sport
 • Sport

  Vdes trajneri i njohur kosovar, Iliaz Sina

  Reporteri
  28 Shtator 2023 | 15:02

  Ka ndërruar jetë trajneri i njohur kosovar, Iliaz Sina.

  Ish-futbollisti dhe ish-trajneri i njohur gjakovar kishte dhënë kontribut të madh në futbollin kosovar në periudha të ndryshme, ndërsa ishte i dashur për të gjithë.

  Klubi i futbollit Prishtina, ku Sina kishte punuar për një periudhë, përmes një postimi në rrjetet sociale i ka shprehur ngushëllime familjes dhe miqve të të ndjerit.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!