×
 • Lajme
 • Zgjedhjet Lokale 2021

  Memli Krasniqi: Qytetarët të votojnë dhe të japin verdiktin e tyre

  Reporteri
  14 Nëntor 2021 | 11:26

  Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka votuar bashkë me gruan e tij, Meliza Krasniqi.

  Krasniqi pas votimi ftoj qytetarët që sa më shumë të dalin për të ushtruar të drejtën e tyre kushtetuese kështu duke dhënë verdiktin e tyre për katër vjetët e ardhshme.

  “Edhe sot në këtë raund të dytë të zgjedhjeve bashkë me Melizën votuam në Prishtinë. Qytetarët duhet të dalin sa më shumë në zgjedhje dhe të japin verdiktin e tyre për katër vitet e ardhshme”.

  “Prej këtu e tutje do të kemi institucione komunal që do të bëjnë më shumë për qytetarët”, tha Krasniqi.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!