×
 • Lajme
 • Zgjedhjet Lokale 2021

  Voton Esat Raci, u bën thirrje klinasve që të votojnë me përgjegjësi për të ardhmen e Klinës

  Reporteri
  14 Nëntor 2021 | 11:19

  Kandidati i PDK-së për kryetar të Klinës, Esat Raci, së bashku me familjen e tij kanë votuar në qendrën e votimit të fshatit të tyre në Jashanicë të Klinës.

  Raci u ka bërë thirrje qytetarëve të Klinës që të dalin dhe të votojnë me përgjegjësi për veten, për familjen, për brezat e rinj, shoqërinë dhe gjithë Klinën.

  “Ne e përmbushëm obligimin si qytetarë dhe u bëj thirrje të gjithë qytetarëve të Klinës, që të dalin dhe të votojnë. Kjo është ditë shumë e rëndësishme për demokracinë dhe të ardhmen e Klinës.

  Dilni dhe votoni me përgjegjësi për veten, për familjen, për brezat e rinj, shoqërinë dhe Klinën tonë”, ka shkruar Raci.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!