×
 • Lajme
 • Zgjedhjet Lokale 2021

  Në këtë link mund të gjeni qendrën tuaj të votimit

  Reporteri
  17 Tetor 2021 | 7:31

  Gjetjen e qendrës suaj të votimit për zgjedhjet e sotme lokale, mund ta bëni diku klikuar mbi këtë link, i cili është vënë në dispozicion nga Komisioni Qendror i Zgjedhjeve.

  Zgjedhjet e sotme, do të mbahen në 38-të komunat e vendit, e në të cilat do të votohet për kryetarin dhe asamblistët komunal.

  Në këtë link në momentin që shkruhet numri personal i letërnjoftimit, me automatizëm dalin të gjitha të dhënat për vendvotimin e secilit qytetar me të drejtë vote në Kosovë.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!