×
Mjekësi
Mjekësi
Ndërsa dimri po afrohet dhe numri i rasteve të koronavirusit rritet përsëri, këshilltari kryesor mjekësor i Shtëpisë së Bardhë, Anthony Fauci paralajmëron...
21:12 | 17 Nëntor 2021

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!