Hailey ndan imazhe nga dita më speciale nga dasma me Justin Bieber

Justin Bieber dhe Hailey Bieber vetëm një vit pasi kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë, çifti mëse i dashuruar përtërinë edhe këtë vit kurorën.


Dyshja shumë e njohur e shoubizit kanë qenë tejet aktiv ditët e fundit duke publikuar imazhe të shumta nga dasma e organizuar, transmeton lajmi.net.

Hailey dje ndau një foto me burrin e saj dhe ku mund ta shohim se në vello i shkruan deri sa vdekja të na ndajë.

 

View this post on Instagram

 

last Monday was the most special day of my life:)

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on