×
 • Lajme
 • Zgjedhjet Lokale 2021

  Në këtë link mund ta gjeni qendrën tuaj të votimit

  Reporteri
  14 Nëntor 2021 | 8:37

  Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka njoftuar se për ta mësuar vendvotimin e saktë për zgjedhjet e se dielës, votuesi mjafton që të shënojë numrin personal dhe pastaj do të shfaqen të dhënat.

  Qytetarët mund ta bëjnë këtë përmes aplikacionit në web faqen e KQZ-së, që gjendet në këtë LINK.

  Të gjitha vendvotimet janë hapur në orën 07:00 dje mbyllen në orën 19:00.

  Në 21 komuna të Kosovës sot do të votohet në balotazh për të zgjedhur kryetarët e tyre për katër vitet e ardhshme.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!