×
Prospect
Prospect
Poezi e shkruar nga Jules Supervielle. Është bukur të kesh zgjedhur Një banesë të gjallë Dhe ta strehosh kohën Në një zemër...
13:00 | 19 Janar 2024

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!