×
 • Extra
 • Tech&Auto

  I keni harruar çelësat? Mësoni si ta hapni derën e makinës për 30 sekonda

  Reporteri
  18 Prill 2019 | 8:54

  Kur kjo ndodhë, shumica si zgjidhje primare e shohin mekanikun.Por deri te mekaniku nuk mund të shkojmë me veturë, përderisa problemi është pikërisht te çelësat.


  Pritja e mekanikut deri të vijë, a mund të vijë a jo etj , mund të jenë të bezdisshme për secilin nga ne.

  Kështu që edhe ky problem ka zgjidhje, dhe ekziston një trik mjaft i shpejt për hapjen e derës.

  Më poshtë është video, ku e sqaron për 30 sekonda mënyrën e thjesht për shkyçjen e derës:


  360grade.al

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!